בואי למלא את קופסת התכשיטים שלך


האופנה היום דינאמית מתמיד. זו לא רק המלתחה שלנו, שמשתנה מדי עונה, ולא רק העיצוב, שמאלץ אותנו לפתח יכולות פנג שוואי עם כל קטלוג חדש של איקאה. אינסטגרם, פייסבוק, סנאפצ'ט, חדשות אופנה ותוכניות עיצוב, פוסטים וסטוריז ומובילי אופנה וכוכבים לרגע. בלאגן. הכל רץ, בקצב שעוד לא היה כמותו.


היום, כשאת מתכוננת לצאת מהבית, את פותחת את ארון הבגדים ומגירת הנעלים שלך ומרגישה שאת חייבת להתחדש. כבר יש לך הרבה ורק לא מזמן קנית, אבל יש תכתיבים חדשים. האופנה מתקדמת בקצב מסחרר והארון מתנפח בהתאם, כדי שתוכלי תמיד לבחור בדיוק את מה שמתאים ומדויק למאורע.


אחרי התלבושת, את ניגשת אל קופסת התכשיטים שלך ומגלה שהיא קצת פחות עמוסה. נכון, יש תכשיט וחצי מזהב, שקיבלת מאמא או מסבתא או אפילו חסכת ופינקת את עצמך באיזו הזדמנות, ובטח עוד כמה תכשיטים שקנית לאורך השנים. תמצאי משהו... זה בערך יושב וזה כמעט בדיוק מתאים.. תסתדרי. תענדי משהו בערך או שיתמזל מזלך ומשהו יתאים בול, או שתותרי על תכשיט..


אבל באמת, איך קופסת התכשיטים תהיה מלאה? תכשיטים זה יקר, ידוע לכולם. ואם זה לא יקר, זה סתם זבל שיהרס אחרי כמה שימושים.

אז זהו שלא, אצלנו תמצאי תכשיטי כסף עמידים ויפיפיים ובמחיר מעולה.

בדיוק כמו שיש לך בגדים לחג ובגדים ליום חול, שמלת נשף לחתונה של המשפחה וג'ינס עם חולצה משוחררת, כשאת הולכת לעל האש אצל חברים – אנחנו רוצות שגם את התכשיטים שלך תוכלי להתאים לכל מאורע. למה שתתפשרי על חלק מההופעה שלך ?


את התכשיטים שלנו אנחנו בוחרות בקפידה. מדקדקות ובוחנות כל תכשיט כדי שנוכל להציע תכשיטים אופנתיים, איכותיים, במגוון סגנונות ולמגוון נשים.

דבר אחד אנחנו כן שומרות קבוע – המחיר.


חשוב לנו שתוכלי להרשות לעצמך להיות (עוד יותר) יפה, עם התכשיטים שלנו. שתוכלי לפתוח את קופסת התכשיטים שלך ולגלות אוצר של תכשיטים נהדרים, שקנית לעצמך בלי לזכות בלוטו ובלי להסתבך עם הבנק.


100 ש"ח עולה כל אחד מהתכשיטים בחנות. תכשיטי כסף 925, תכשיטי Stainless steel.. רק תבחרי. אבל אל תבחרי רק תכשיט אחד – בחרי 3 תכשיטים או 6 תכשיטים, מלאי את קופסת התכשיטים שלך. על כל 2 תכשיטים שתקני – תקבלי את השלישי במתנה ☺ 3 תכשיטים ב-200 ש"ח. רק 67 ש"ח לתכשיט!


בואי למלא את קופסת התכשיטים שלך – הרשי לעצמך להיות יפה איתנו. צמידי כסף, עגילי כסף, טבעות כסף, שרשראות כסף, צ'ארמס כסף 925, ותכשיטי כסף בציפוי זהב

TIWIP.co.il | תכשיטים שעושים אותך (עוד יותר) יפה